Roztančené divadlo

Roztančené divadlo aneb když herci tančí cheb

27. 1. 2018 se v Západočeském divadle v Chebu uskutečnil finálový večer prvního ročníku projektu Roztančené divadlo aneb Když herci tančí Cheb. Každý ze zastoupených herců nám zatančil jeden standardní a jeden latinskoamerický tanec. Dámy, které se večera zúčastnily jsou Pavla Janiššová, Karolína Jägerová a Vladimíra Vítová. Pánští účastníci projektu jsou Pavel Richta, Petr Németh a Miroslav Sabadin. Večerem vás provedla moderátorská dvojice Malvíny Pachlové & Petra Mikesky za hudebního doprovodu kapely Jakuba Žídka GIN IN JAM. Oproti předchozím ročníkům herci netančili s autory projektu - Martinem Šimkem & Terezou Řípovou, ale s profesionálními tanečíky Františkem Kopeckým & Petrou Stehnovou.

V porotě zasedla kostýmní výtvarnice Andrea Králová, režisérka a choreografka Ivana Dukić a herci Jaromír Nosek & Roman Zach.

Vítězem diváckého tipu se stal nováček Západočeského divadla v Chebu Petr Németh, který zároveň zvítězil v hlasování diváků přítomných v sále. Pomyslné první místo, udělené pseudoodbornou porotou, získala Pavla Janiššová.

Průběh jejich tréninků můžete sledovat na našem Youtube kanálu.

Fotografie z večera naleznete Zde.