Roztančené divadlo

Roztančené divadlo aneb když herci tančí MDMB

V prvním ročníku Roztančeného divadla v MDMB se představili v roli tanečníků a tanečnic: Veronika Khek Kubařová, Nina Horáková, Hana Marie Matoušková, Lucie Matoušková, Martin Hrubý, Aleš Petráš, Libor Stach a Radim Madeja. Na tiskové konferenci si každý ze soutěžících vylosoval jeden tanec (z nabídky latinskoamerických a standardních tanců), který během lhůty dvou měsíců natrénoval s profesionálním tanečníkem. Výsledkem bylo osm tříminutových tanečních show, které mohli diváci zhlédnout během finálového večera na Velké scéně MDMB v prosinci 2016. Moderátory večera byly Petr Mikeska a Renata Drössler. Mezi porotci zasedli: herec Ota Jirák, herečka Valerie Zawadská, herečka Vendula Křížová, moderátorka Jolana Voldánová, tanečník Michal Padevět, bývalý ředitel MDMB František Skřípek, náměstek primátora MB Daniel Marek.
Hlavní vítězkou prvního ročníku Roztančeného divadla aneb Když herci tančí v MDMB 2016 se stala Nina Horáková se svou brazilskou sambou.
Divácké prvenství si svým americkým jivem vytančil Aleš Petráš.
Vítězem tipovací soutěže byl Libor Stach se svým anglickým waltzem.
Během večera také vystoupili hosté: zpěváci Tomáš Vaněk a Adam Koubek, pole dance reprezentantky Nikol Heyrovská a Petra Kijonková, orientální tanečnice Adéla Novotná a tanečníci a reprezentanti ČR Jiří Kejzar s Barborou Koškovou.
Mezi Hlavní partnery akce patří Škoda Auto, Statutární město Mladá Boleslav, Bondy centrum Mladá Boleslav, Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav a další, kterým patří veliké Díky!

Reference k projektu

Výsledky ankety čtenářů Boleslavského deníku
Taneční trénink Aleše Petráše
Taneční magazín o projektu
Reportáž Boleslavského deníku z tiskové konference
Rozhovor Martina & Terky s Boleslavským deníkem k projektu
Taneční trénink Hany Marie Marouškové
Reportáž První Boleslavské z finálového večera
Taneční magazín k závěrečnému večeru


Celou fotogalerii naleznete zde