Roztančené divadlo

Roztančené divadlo Mladá Boleslav IVV sobotu 30. listopadu 2019 vyvrcholil IV. mladoboleslavský ročník autorského projektu dvojice Martin Šimek & Tereza Řípová – Roztančené divadlo.
Organizátoři nově přesunuli projekt do ŠKODA Auto muzea Mladá Boleslav, kam se v sobotu přišlo podívat téměř pět set návštěvníků.
Večerem provázeli a diváky bavili Světlana Witowská a David Gránský. V porotě tentokrát usedli Naďa Konvalinková, Dana Batulková, Veronika Arichteva, Vanda Hybnerová, Martin Zounar a Biser Arichtev a ti všichni též významně přispívali rozesmáté atmosféře v naplněném sále. Hlavním programem však byly taneční výkony herců a hereček různých divadel, doprovázené desetičlennou kapelou.
Vítězem online tipovací soutěže se nakonec stal herec Vojtěch Drahokoupil se svojí tanečnicí Zuzanou Šťastnou zastupující Divadlo Broadway.
Hlavním vítězem, který převzal putovní skleněnou trofej a jehož zvolila porota, se stal herec Václav Jílek s tanečnicí Petrou Stehnovou, kteří reprezentovali Divadlo Studio DVA.
Mezi ostatními soutěžícími herci zářili také např. Petr Vondráček či Eva Burešová. Velkolepá tanečně-zábavní show byla zakončena společnou choreografií všech účinkujících a odměněna hlasitým potleskem ve stoje.
Nyní se autorská dvojice chystá opět do Prahy, kde proběhne finálový galavečer 15. 3. 2020 v Divadle na Vinohradech (vstupenky již v prodeji), a můžeme se jen těšit, zda se i za rok již tradičně na podzim vrátí do Mladé Boleslavi.

Generálním partnerem projektu je ŠKO-ENERGO