Roztančené divadlo

Roztančené jeviště - Souboj divadel Praha

Tisková konference

Sedmnáctého ledna proběhla v kavárně Švandova divadla tisková konference k pražské verzi projektu Roztančené divadlo, během níž byli představeni soutěžící herci (a za jaká divadla reprezentují), kteří si vylosovali své tance, a proběhl nácvik společné úvodní choreografie. Tiskovou konferenci moderovala Tereza Kostková, která společně s Liborem Boučkem moderovala i finálový večer, jenž proběhl 10. 3. od 19h na Velkém sále Švandova divadla na Smíchově.

Fotografie z tiskové konference naleznete zde.


Finálový večer

10. března 2018 v prostorech Švandova divadla proběhl finálový večer, při kterém pro vás za doprovodu kapely Gin in Jam zatančilo osum párů, každý po dvou tancích. Večerem provázeli Tereza Kostková & Libor Bouček. V porotě usedli Dana Morávková, Veronika Lálová, Světlana Witowská, Jan Hájek, Biser Arichtev a Jan Maxián.
Taneční páry:
Lenka Krobotová a Martin Šimek (Dejvické divadlo)
Aleš Petráš a Tereza Řípová (Divadlo v Celetné)
Lucie Černíková a Jakub Necpál (divadlo Semafor)
David Gránský a Zuzana Šťastná (Divadlo Broadway)
Šárka Vaculíková a Ondřej Borský (Divadlo Na Vinohradech)
Jakub Gottwald a Tereza Šimáčková (X10 – Strašnické divadlo)
Tereza Rumlová a František Kopecký (Divadlo v Celetné)
Jaromír Nosek a Libuše Hybšová (Divadlo v Rytířské)

Vítězem hlasování divácké ankety se stala dvojice David Gránský & Zuzana Šťastná, kteří se zároveň stali vítězi poroty, získali tedy pomyslné 1. místo. 2. místo - hlasování diváků v sále získala dvojice Šárka Vaculíková & Ondřej Borský.
Odkaz na fotografie z večera
Reklamní spot

V reklamním spotu natočeném týmem filmařů Demopictures vás moderátorská dvojice Tereza Kostková & Libor Bouček zve na finálový večer, který se uskuteční 10. 3. 2018 na Velkém sále Švandova divadla na Smíchově. Za poskytnutí prostorů k natáčení děkujeme tanečnímu studiu Sector. Za zapůjčení šatů Terezy Kostkové děkujeme svatebnímu salónu Nuance. Za nalíčení patří díky Martě Šantorové.

Odkaz na fotografie z natáčení zde.